Abiye Modelleri

10+ Abiye Tulum Modelleri

2015 yılının sezonunda sıklıkla karşılaştığımız abiye tulum modelleri 2016 tulum modelleri arasında sıklıkla gözlemlemekte olduğumuz parçalardan bir tanesi olmakta. Oldukça şık detaylandırmaların yer aldığı abiye modellerinde tulum modellerin yer alması daha rahat ve daha şık farklı tasarımların ön plana çıkmasını benimsemiştir.

Abiye Tulumlar 2016Farklı tarza sahip stil sahibi bayanların en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesidir. Tulum modellerinde genellikle tercih edilmekte olan renk tonlamaları sade renkler olmalı. Bunun yanı sıra dekolte kullanımı acısından çok uygun olmayan tulumlar ölçülü olacak şekilde göğüs veya sırt dekolteleri ile hareketlendirilebilir.

Abiye tulum modelleri ile akşam yemeğinden nikah töreni davetine bir çok alanda kolaylıkla konsepte uygun kombinler tasarlayarak uygulayabilirsiniz. Desenli modellerin bayanları olduğundan daha kilolu göstereceğini unutmayınız. Bunun yanı sıra boyu uzun ve ftit olan bayanlar kötü bir görünüm oluştuğundan dolayı tercihlerini abiye tulumlardan yana kullanmamalıdır.

Modanın rengini yansıtan tulum modelleri ile bir çok renk seçeneğini bir arada kullanabilirsiniz. Özellikle bu modeller arasında sık rastlamakta olduğumuz modeller askılı v yaka dekolteli yapısı ile dikkatleri üzerine çeken düz paça kemer detaylı abiyeler olmakta. Bu modeller son derece tarz bir görünüm oluşturmanıza katkı sağlarken aynı zamanda feminen bir görünüm elde etmenize de katkı sağlamaktadır.

Yorum yapmayacak mısın?