Kadın Ayakkabıları

2016 Bayan Ayakkabı Trendleri

Havaların soğumasıyla kışlıklar yavaş yavaş çıkmaya başladı ve yeni alışveriş listesi belirlendi. Mont, kazak, çanta derken sizi ve elbisenizi tamamlayan en önemli parça ayakkabıya geldi sıra. Yeni sezonla beraber 2016 bayan ayakkabı trendi de kendini yeniledi. 2015-2016 sonbahar kış ayakkabı modelleri ile yeni bir trend yakalayan moda severler ünlü tasarımcıların hareketlilik kattığı yeni sezon ayakkabı modelleri ile de kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. Tasarımcıların defilelerde sunduğu ve sezonun trend olacak ayakkabılarına baktığımızda; bu senenin modası dolgu topuklar ve dekoratif desenli modeller ön plana çıkıyor. Yaz kıyafet modasındaki renklilik ve hareketlilik, sonbahar-kış ayakkabı modasına da sıçramış.

2016 kış ayakkabı modellerinde danteller, zincirler, düğmeler, zımbalar ve metalik detaylar göze çarpıyor. Kısacası, bu kış sezonunda bizi bol hareketli ve renkli ayakkabılar, botlar, çizmeler bekliyor. Özellikle kış aylarına girmemize rağmen gümüş rengin hala tercihler arasında oldukça iyi bir aldığını görmek sizleri şaşırtmasın. Kırmızı rengin ve siyahın hakimiyetinin dışında özellikle gece hayatın da yer edinmiş bir bayanın çok rahat kullanabileceği renktir. Hoş bir kombine ile çok güzel ve cesur görünebilirsiniz..

2016 Ayakkabı Trendleri 2

Desenli topuklu ayakkabılar

Bu tarz üzerinde değişik resimlerin ya da figürlerin olduğu desenli ayakkabılar 2014 kış ayları içinde belki de en trend olacak ayakkabı modelleri arasında.

Süet ayakkabılar ya da süet botlar

2014 bot modellerine baktığınızda süet botları fazlaca göreceksiniz. Duruşu ile son derece şık ve gösterişli olan süet botlar bu sezon çok moda.

Kovboy tarzı botlar

Kısa kovboy botları bu sezonun en trend bot modelleri arasında. Bazıları bu modellere bot derken bazıları da kısa çizme demekte.

Deri ayakkabılar

Deri ayakkabılar ya da deri botlar veya deri çizmeler bu sezon deri çok moda. Bu trend ayakkabılara da yansıdı. Deri botlar özellikle skinny pantolonlarla son derece şık durmaktadırlar.

Zımbalı ayakkabılar

Zımbalı ayakkabılar ve zımbalı botlar uzun süredir moda dünyasında çokça ilgi görmekte. Bu sezon da bu gelenek bozulmayacak ve zımbalı botlar ile zımbalı topuklu ayakkabılar gene sezona damgasını vuracak.

Kilim desenli botlar

Kilim deseni bu kış oldukça trend olacak modeller arasında. Kilim desenli kısa botlar da bu kış son derece moda olacak.Sizler için hazırladığımız galerimiz de birbirinden güzel ayakkabı modelleri yer almakta. Özellikle elit ortamlar da ve resmiyeti şıklıkla buluşturan birisi iseniz mutlaka galerinin sonuna doğru tek resimli bayan ayakkabı modellerine göz atmalısınız. CHANEL’dan CHRISTIAN DIOR’a, GIORGIO ARMANI’den VALENTINO’ya kadar ayakkabıları hazırladık. Şıklık ve gösteriş hep sizinle olsun…

Yorum yapmayacak mısın?