Kadın Ayakkabıları

2016 Bootie (Buti) Ayakkabı Modelleri

2016 yılının kombinlerini tamamlayacak olan bootieler  (buti) önümüzdeki senenin modası olma yolunda ilerliyor.  Normal botlardan biraz uzun, uzun botlardan kısa olan bu ayakkabılar yeni yeni kadınların tutkusu olmaya başladı. Bence bunun üstünde ünlü moda yarışmalarında bu ayakkabılardan çok bahsedilmesi. Özellikle Ivana Sert’in bootie (buti )tutkusu kadınların bootilere (buti )olan ilgisini de arttırıyor. Eğer yazın alışkanlığı olan topuklu ayakkabılardan vazgeçemiyorsanız kış mevsimindeki bot tercihiniz belli. Hem rahat hem şık hem modern görüntüsüyle 2016 Bootie  Ayakkabı Modelleri ile karda bile etkinizi herkes fark etsin. 2016 yılında çok karşılaşacağımız bootielerin her çeşidi ile rahatlıkla kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bootie ( Buti ) leri nasıl kıyafetlerimle kullanabilirim diye bir soru varsa aklınızda size biraz yardımcı olalım. Eğer boyunuz kısaysa bu botları eteklerle kullanmanızı pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü boyu daha da kısa gösteriyor. Ama boyunuz uzunsa bootie ler eteklerle harika duruyor. Ayrıca dar taytlarla ya da jean lerle kullanabilirsiniz. Hem çekici hem de zarif bir görüntüye kavuşuyorsunuz.

2016 Bootie ( Buti ) Ayakkabı Modelleri önümüzdeki sene kurtarıcınız olacak. Dolabınızda her türlü fiyata bulabileceğiniz değişik model bootielerle stilinize stil katacaksınız.  O zaman bizde sizlere değişik modellerdeki bootie ( Buti ) lerimizi gösterelim. Sizin de aklınızda fikir oluşsun.

Yorum yapmayacak mısın?