Çanta - Aksesuar Modası

2016 Büyük Kolye Modelleri

Hatırlarsınız geçen senelerde büyük küpe modelleri çok tercih edilenler arasındaydı. Bu sene ise boyunları süsleyen abartılı kolye modelleri ön plana çıktı. Modada eski zamanlara ara ara dönüşler olur. Bu dönüşü bu sefer de büyük kolye modellerinde görmekteyiz.  Bu kolyeler çok gösterişli ve abartılı ben bunları nasıl kullanmalıyım derseniz size biraz kullanımına dair ipucu verelim.

2016 Büyük Kolye Modelleri_3

Zarif ama şık mı olmak istiyorsunuz o zaman çok sade bir gömlekle veya bluzla taşlı ve gösterişli bu kolyeleri tavsiye ederiz. Emin olun sizi olduğunuzdan daha kadınsı gösterecek. Özel bir günde misiniz? O zaman size sade bir gece elbisesi üzerine taşlı bir kolyeye ne dersiniz. Eğer kıyafetiniz taşlı ve abartılı ise bu kolyeler görüntünüzü biraz karıştırabilir. Gömleklerin üzerinde bu kolyeleri denemelisiniz. Çok şık ve asil bir görüntüye sahip olacaksınız. Taşların enerjisine mi inanıyorsunuz? O halde özel taşlarla süslenmiş olan 2016 Büyük Kolye Modellerini incelemelisiniz. Son olarak da tüylerle süslenmiş olan kolyeler de alternatif kurtarıcınız olabilir. Spor ve günlük görüntünüze zarafet katacaktır.

2016 Büyük Kolye Modellerini istediğiniz saç modelleriyle beraber kullanabilirsiniz. Topuz saçla harika bir uyum sağlayabilirsiniz. Ya da dalgalı saçlarınızla ilgiyi daha da üstünüze çekebilirsiniz. Bizim de tavsiyemiz sonbaharın da trendi olacak olan bu kolyeleri dolabınızdan asla eksik etmeyin.

2016 Büyük Kolye Modelleri bu aralar karşımıza özellikle televizyonda ünlü moda şovlarında çıkmakta. Özellikle hepinizin aklına geldiği gibi bu kolyeleri Nur Yerlitaş’ın ve Ivana Sert’in kombinlerinde görebilirsiniz. Hatta bu kolyelere Nurella Kolyeleri desek yeridir değil mi?

 

Yorum yapmayacak mısın?