Üst - Alt Giyim

2016 Hamile Elbiseleri

Hamilelik döneminde tercih edilen kıyafetlerin hem anne hem de bebeğin sağlığı açısından rahat edebileceği nitelikte olması gerekmektedir. Hamilelik sürecine girmeniz sezonun renklerinden ve trendlerinden kopmanız anlamına gelmemekte.

Hamile KombinleriBirbirinden şık salaş tunik ve benzeri parçalar ile harika kombinler oluşturabilirsiniz. Hamile elbiseleri her bayanın tarzına hitap edecek düzeyde eski modellere nazıran 2 parçalı tasarımlardan değil daha şık ve daha gösterişli elbise modellerinden oluşmakta.

Kış sezonunda hem sıcak tutsun hem de rahat bir model olsun istiyorsanız o vakit tiko parçalar sizler için en ideal seçim olacaktır. Bunun yanı sıra hem şık hem de tek parça kıyafetleri seven bayanların sıklıkla tercih ettiği modeller ise diz altı uzun elbise modelleri olmakta.

Farklı bir çok alternatifi hamile bayanlar için sunan markalar dünyası gömlekten trikoya, jean pantolondan bodye kadar bir çok alternatifi bir arada sunmakta. LC Waikiki koleksiyonlarında her hamile bayanın bulabileceği parçaları bulabilme imkanına sahipsiniz.

Özellikle bu konuda lastikli üretilen ürünler bayanların rahat ve kullanışlı kombinler oluşturmasını sağlamakta.

 

Yorum yapmayacak mısın?