Üst - Alt Giyim

2016 Pardesü Modelleri

Tesettürlü giyim alanında en fazla tercih edilen dış giysi ürünlerinden bir tanesi de pardesüler olmakta. Pardesüler tasarım harikası ürünler olup hemen hemen her stil sahibi bayanın tercih edebileceği niteikte kıyafetlerdir. Yaşlı genç her kesime göre farklı tasarımların yer aldığı koleksiyonda birbirinden şık 2016 pardesü modelleri bulabilmeniz mümkün.

Tesetür giyim markalarından bir çok tasarımcının koleksiyonunda birbirinden şık ve özel pardesü modelleri bulabiliriz. Zühre, Alvina, Modanisa, Sefamerve, Armine gibi ünlü markalardan tarzınıza uygun birbirinden şık ve modern tasarıma sahip pardesü modellerini tercih edebilirsiniz.

PardesüSon derece şık ve rahat bir dış giysisi olan pardesüler hiç bir zaman elbise ile kıyaslanmamalıdır. Genellikle kalıbı bazen bazı kesimlerde dar olan pardesüler için biraz daha büyük modelleri tercih etmelisiniz. Aksi takdirde kalıbı dar olan ürünler sizi sıcak ve bir süre sonra pardesünüzün deforme olmasına sebep olacaktır.

Pardesüler arasında sadece markaların değil bir çok ünlü modacının da koleksiyonu gözlemlemekteyiz. Tasarlanan koleksiyonlardaki modeller arasında en sık rastladığımız detaylar ise hakim yaka, bisiklet yaka, fırfırlı ve kemer detaylı olarak tasarlanan modeller olmakta. Renk tonlaması bakımından ise genel kavramda koyu renk tonlamaları ile karşılaşmaktayız. Yaz sezonu başlangıcı ile daha canlı ve pastel renk tonlamalı pardesü ve kap modelleri ile karşılaşacağımız bir süreç başlayacaktır.

Pardesü Modelleri

Yorum yapmayacak mısın?