Üst - Alt Giyim

2016 Sonbahar Modası Trend Elbiseler

En farklı kombinlerin birbirinden güzel parçalar ile bütünleştirildiği bu dönemde bir çok alanda farklı farklı kombinlere ev sahipliği etmekteyiz. Kadınların tarzını yansıtacak ve birbirinden şık trend kıyafetler bu sezon bizlerle…

2016 Sonbahar Modası

Kürk astar desenli kıyafetler hem mantolarımızda hem de yeleklerimizde alışageldik bir akım oluşturmakta. Birbirinden güzel kıyafet modellerinin yer aldığı kombinlerinizde transparan kollara da yer açmalısınız.

Kaz ayağı desenler bu sezon ağır basan kalem etek modellerinde etnik bir şekilde kullanılmakta olan modellerden olmakta. Bu sezon bizler için alışılmışın dışına çıkan modacılarımız siyah beyaz piyedepul desebler ile sarı, yeşil ve benzeri renklerde kaz ayaklarını kullanmaya ne dersiniz?

Sezonun bir diğer trendi ise aplike manşet cep ve yaka modelleri olmakta. Aplike hemen hemen her kombinde karşımıza çıkan uygulamalardan bir tanesi olmayı başardı. Yeni manto alma arayışına girmek yerine bu sezonda eski manto modellerini aplike ile yenileyerek tekrar kombinlemeye başlamalı. Sezon içerisinde dikkatleri çeken bir diğer ayrıntı da ufak ama etkili bir görünümü olan kürk cepler olmakta. Kürk cepler doğru uygulandığı kıyafet modelleri ile oldukça uyumlu bir kombin oluşturmakta.

2016 Sonbahar Modası

Yorum yapmayacak mısın?