Abiye Modelleri Üst - Alt Giyim

Diz Altı Elbise Modelleri

Diz altı elbise modelleri birbirinden şık modelleri ile bayanlarda oldukça şık ve asil bir görünüm oluşturmaya zemin hazırlamaktadır. Tüm sezonda tercih edilebilir düzeyli olan diz altı elbise modelleri yaka bakımından istenilen detaylandırmalara sahip olacak şekilde uzun kollu, kısa kollu, balıkçıl yaka, çaprak yaka, straplez veya askılı modellerce tercih edilebilir. Modelin kendisinden de anlaşılacağı üzere elbise modelleri dizimizin bir karış altı mesafesinde yer almaktadır.

Ağırlık olarak elbise modelleri bazında ele aldığımızda dantel kesimli elbise modelleri yoğunluk olarak gözümüze çarpmakta. Genel bağlamda diz altı elbise modelleri arasında geniş etekli modelleri tercih edebileceğimiz gibi etek kısmı dar olan elbiselerde sık sık rastladığımız modellerdendir diyebiliriz.

Kimi modeller sade ve düz bir şekilde aşağıya doğru dökülmekte iken kimi modellerde ise kemer bölmeleri ile taçlandırdığımız modeller ile karşılaşmaktayız. Genellikle pastel tonlarında renk kullanımının mevcut olduğu elbise modellerinde lacivert, pudra, krem, gri ve bej renkleri yoğunluk olarak kullanılmaktadır.

Diz altı elbiseler zarif ve şık bir kombin oluşturmanıza katkı sağlarken aynı zamanda dilediğiniz konsepte uygun olarak takılarınızla ve aksesuarlarınızla tercih ederek mükemmel bir ambians oluşturmanıza katkı sağlamaktadır.

Yorum yapmayacak mısın?