Gelin Modası

Elie Saab 2016 Gelinlik Modelleri

Genç kızlarımızın hayallerini süsleyen son derece gösterişli ve farklı modellerin yer aldığı kaliteli modelleri bir arada barındıran markalardan bir tanesi de Elie Saab gelinlik modelleri olmakta. Sade ve bir o kadar da etkileyici bir zarafetin arayışı içerisindeyseniz o zaman Elie Saab gelinlik modelleri tam size göre diyebiliriz.

Gelinlik modellerinde yoğunluk olarak karşılaşmakta olduğumuz detaylandırmalar yer yer dantel ve transparan kullanımı olmakta. Prenses kesim modeli ile özel dikim gelinlik modellerinizi Elie Saab firmasından temin edebilirsiniz.

Bir çok model sade ve düz tasarıma sahiptir. Lakin bu modeller özellikle armut tipli bayanlar için son derece ideal bir model oluşturmakta. Straplez tasarımların yanı sıra tek omuz, askılı ve kalın askılı gelinlik modelleri sezonun alternatif seçeneklerindendir.

Elie Saab markası kapsamında popüler olan bir diğer gelinlik modelleri ise kısa kollu kayık yaka gelinlik modeli olmakta. Bu model ise özellikle minimalist seçimlerde bulunan gelin adaylarınca oldukça tercih edilen modellerden bir tanesidir. Tercih edeceğinzi tüm modellerde doğal bir makyaj ve abartısız saç modellerini tercih etmelisiniz.

Yorum yapmayacak mısın?