Abiye Modelleri

En Beğenilen Gece Elbiseleri (Modelleri)

Gece gezmelerinde bizlere eşlik eden en etnik parçalar gece elbiseleri olmakta. Bizleri katılım sağladığımız her davet ve kutlamada gecenin yıldızı yaparken kimi zaman da rüküşlüğümüz ile geri plana iten gece elbiseleri vazgeçilmezlerimiz…

Model bakımından ağırlıklı olarak dantel detaylarının kullanıldığı gece elbiseleri transparan detaylar ile tasarlandığında oldukça hareketli ve şık bir görüntü ortaya çıkmakta. Bir çok abiye modeli markası kapsamında dilediğimiz gece elbisesi modeline erişim sağlayabiliriz.

Yeni sezon gece elbisesi modelleri 2015 modasında yer alan ayrıntıların hükmettiği parçalardan oluşmakta. 2016 gece elbisesi modellerinde straplez gece elbisesi modelleri özellikle balık etek tasarımları ile yine bu sezonda yer alan en güzel gece elbisesi modelleri arasında boy göstermekte. Bunun yanı sıra ince asklı mini elbiseler ve benzeri belden oturtmalı modeller yine revaçta. Bu yıl renkleri ile modelleri ile gece elbisesinde sizin yılınız diyebiliriz. En güzel gece elbisesi modellerini Pronovias, Adil Işık, Network, Elie Saab markasından temin edebilirsiniz.

Gece elbisesi modellerii konsepte göre farklı kombinlerle oluşturulabilir. Örneğin akşam yemeğine gidiyorsanız mini dar kesim bir elbise modelini tercih edebileceğiniz gibi uzun balık etek boynundan askılı son derece şık bir elbiseyi de tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra konsepte uygun kombininizle bütünleşecek tonlamalarda ve detaylara hakim çanta, ayakkabı ve takılar ile kusursuz bir bütünleme sağlama imkanına sahipsiniz.

Yorum yapmayacak mısın?