Kadın Modası

En Beğenilen Ivana Sert Tasarımları

Ivana Sert son zamanlardan Türkiye’nin en iyi modacıları arasına girmiştir. Yaptığı tasarımların yanında katıldığı programlar ile kadınlara giyerek hem kendi tasarımlarını hem de nasıl giyebileceklerini göstermektedir. Son zamanlarda birçok ünlü Sert’in tasarımlarını kullanmakta ve en beğenilen İvana Sert tasarımları ile ekran karşısına çıkmaktadırlar.

En Beğenilen Ivana Sert tasarımları denildiği zaman akla; kloş etekler, canlı renkler, fırfırlı etekler, fırfırlı elbiseler, bandajlar ve deri detaylı elbiseler gelmektedir. Sert elbise modellerini yaparken genellikle senenin trend renklerini tercih ediyor. Bu yıl yaptığı tasarımlarda en çok, mercan rengi, mürdüm rengi, sarı, kırmızı ve beyaz renklerini tercih etmiştir.

En beğenilen Ivana Sert tasarımları arasında ipek kumaştan yapılmış beyaz, üzeri bol tişört görünümlü ve beli kat kat etekleri andıran belinden başlayan ve aşağı doğru kurdele deseni olan elbise modelidir. Sert bu modeli uzun sallamalı bir kolye, bileğine elbisenin malından dolanmış bir şerit ve geri bot tarzı bir ayakkabı ile kombinlemiştir. En çok beğenilen bir başka modeli ise son zamanlarda tercih edilen etnik bir tasarımdır. Straplez mini bir elbise üst bölgesi bordo tonlarında ve etnik desenli, eteği sarı ve uç kısmında üç parmak kadar yeşil şerit geçmektedir. Sert bu elbisesini ise yine etnik yeşilli iri taşlı bir kolye ve iri etnik tarza bir bileklik ile kombinlemiştir.

Yorum yapmayacak mısın?