Çanta - Aksesuar Modası

En Şık 20 Kot Çanta Modelleri

Çanta bir kadın için kombinin en önemli parçalarından biridir. Çünkü mükemmel bir kıyafet ve ayakkabılar üzerine alınan yanlış bir çanta bütün kombini bozabilir. Bu nedenle kadınlar çanta seçerken genellikle kıyafetlerine göre almayı tercih ederler. Klasik tarzda giyinen kadınlar için bunu bulmak oldukça zordur.

Spor giyinen kadınlar için çanta bulmak daha kolaydır. Genellikle bütün kıyafetlerine uyacak renkte bir çanta ile çok fazla kombin yapabilirler. Son zamanlarda spor kıyafetler için en çok tercih edilen ise kot çanta modelleridir. Harika kot çanta modelleri ile birçok kıyafetinizi kombinlemeniz mümkün. Bunu yaparken kot çantanın da şekli çok önemlidir.

Asmalı Kot Çanta Modelleri

Kot sırt çantaları bu modeller arasında en çok tercih edilen türlerdir. Kot, sırt çantalarında daha yumuşak bir yapıya sahip olduğu için çok tercih edilmektedir. Ayrıca uygun fiyatları ve tarz görünümleriyle kadınların ilk seçimlerinden biri olmaktadır.

Sevilen bir diğer model ise üzeri ipler ile desen yapılan çantalardır. Farklı renklerdeki ipler ile üzerine işlenen desenler kadınların oldukça ilgisini çekmektedir. Fakat bu çantaların kullanımını zorlaştıran şey ise giydikleri kıyafetin hem kot rengine hem de kot çanta üzerine işlenen iplerdeki renkleri uygunluğunu sağlamaktır. Kendin yap videoları izleyerek kendi kot çantanızı kendiniz yapabilirsiniz. Fiyatları konusuna gelecek olursak ta; kullanılan malzeme ve markaya göre değişmekle birlikte 20tl’den 20.000tl’ye kadar bu blucin çantalara sahip olabilirsiniz.

Harika Kot Çanta Modelleri

 

 

Yorum yapmayacak mısın?