Üst - Alt Giyim

Farklı Olmak İsteyenler İçin Otantik Elbise Modelleri

Farklı olma isteği bütün kadınların doğasında vardır. Fakat bu farklılığı insanların beğenisini kazanmak için isterler. Çoğu kadın marjinal elbiseler giyerek hem şık hem de diğer kadınlar içinde daha göz alıcı olmak ister. Farklı olmak isteyenler için otantik elbise modelleri bir vazgeçilmezdir. Özellikle etnik ve bohem elbise modelleri, son zamanlarda en çok kullanılan modellerdendir.

Etnik Elbiseler

Etnik Desenli Elbise

Bu kıyafet tarzı son zamanlarda bütün kadınların tercih ettiği modeller arasındadır. Ayakkabıdan çantaya, hatta takılarına kadar her şeyi etnik kullanırlar. Çünkü etnik tarzı denildiği zaman sadece etnik desenli ya da etnik modelli bir elbise akla gelmez. Çünkü o etnik modelin altına giyilecek spor ya da şık bir ayakkabı ya da tercih edilecek çanta kadınları otantik olmaktan çok rüküşlüğe iter. Etnik bir model kullanmak isteniyorsa elbise, ayakkabı, çanta ve hatta takıların bile etnik kullanılarak farklı bir tarz yaratılması gerekir.

Etnik Desenli Otantik Elbise

 

Bohem tarzı elbiseler

Bohem Tarzı Elbise

Bohem elbise modeli denildiği zamansa akla ilk kovboy filmlerindeki kadınların tarzı hatta 1960’lı yıllarında kadınların kullandıkları hippi tarzı gelir. Üzerinde Kızılderili insanları kullandığı tarz ve desenlerde bluzlar, saçların ortadan ikiye ayrıldıktan sonra örülmesi ve alınlara takılan aksesuarlar ile oldukça otantik görünebilirler. Hatta daha farklı ve daha aykırı görünmek isterlerse o bluzların altına kot şort, ayaklarına etnik desenli bir sandalet ve saçlarına örüp takacakları farklı renklerde tüyleri kullanabilirler.

Otantik Elbiseler

Yorum yapmayacak mısın?