Gelin Modası Saç Modelleri

Gelin Başı Modelleri

Düğün vakti geldi çattı ve henüz hangi saç modelini yaptıracağınıza karar veremediniz. Düğün konseptinde oldukça zor seçimlerden bir tanesi de gelin saçı modelleri olmakta. Görünüm olarak gelinlik modelinizin yanı sıra gelin başı modelleri en az gelinlik kadar önemli bir seçimdir. Saç modeliniz gerek fotoğraflarda gerekse düğününüz esnasında hem sizi son derece şık göstererek seçimlerinizle uyumlu olmalı hem de anı ölümsüzleştirecek düzeyde fotoğraflarda güzel çıkmanızı sağlamalıdır…

Makyaj ve gelin başı modellerinin uyumlu olması ile hayal ettiğiniz düğün konseptinde davetlilerin gözleri kamaşacak…

Düğün töreninize yaklaşık 10 gün kala kuaför arayışına girerek gelinliğiniz ile ilgili tamamlayıcı nitelikte bir saç modeli seçmelisiniz. Aksi takdirde işinizi son günlere bırakırsanız hem düğün zamanı saçınızı yaptırma konusunda problem yaşayarak randevu bulamayacağınızdan saçınızı yaptıramayabilir veya yaptırdığınız saç modelinden memnun kalmayabilirsiniz.

Gelin başı modellerinde bir diğer ayrıntı da duvak modelleri uygulayacağınız saç modeli ile duvak ve benzeri aksesuarları da kullanarak düğün töreninize hazır hale gelmektesiniz. Salık saç modelleri, örgü saç modelleri, kabarık topuzlar en fazla tercih edilen modeller arasında yer almakta.

Yorum yapmayacak mısın?