Üst - Alt Giyim

Hamile Giyim Kombinleri

Bayanların en çok dert yandığı konulardan biridir hamilelikte giyim. Giyim konusunda bayanların hassasiteyinin en içten olduğu zamanın farkında olduğumuz için sizlere hamile giyim kombinleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Hamile elbiseleri geçtiğimiz yıllara nazaran daha sempatik durumda.

Önceden daha sade görüntüler sergileyen bayanlar bu senenin modalarıyla gerçekten daha şık bir görüntü sergileyeceğinin garantisini verebiliriz. Tabi bu biraz da uyum konusunda uzmanlık istiyor. Bi nevi kombinleme kısmına dikkat etmek lazım.Öncelikle  kazak kombinleme olayını anlatmak istiyorum.

Normal çizgili bir kazağın üzerine gri bir hırka muhteşem duracaktır. Altına giyeceğiniz herhangi bir tayt veya etek ile hamilelikten çok elbisenizin dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.Hamilelikte en çok salaş elbise modellerinin tercih edilmesi gerektiğini devamlı savunan birisi olarak bunu kombinlemenin de o kadar kolay olduğunu söyleyeceğim. Çünkü uzun bir elbiseye kısa bir hırka veya çeket dikkatlerin tamamiyle oraya odaklanmasını sağlar. Tabi salaş modelleri tercihi yapacaksanız kış aylarını beklemeyin.Askılı elbise seviyor ve uyum sorunu yaşıyorsanız hamile giyim kombinlemeye karın bölgenizin dengelenmesiyle başlayın. Eğer seçiminizi uzun askılı elbise modellerinden yana kullanacaksanız belinize bağlayacağınız elbise uyumlu bir hırka bu aylarda sizi oldukça farklı gösterecektir.

Seçiminizi tayt veya pantolondan yana kullanmak istiyorsanız, kot tercihi yaptığınız zaman mutlaka arka kısmı kapatan cinsden renkli gömlek tercihi uyumuna hayran kalabilirsiniz. Bu uyumu galerimizde inceleyin. Tayt ile kombinlemek için ise askılı açık renk bir t-shirt harika bir görüntü veriyor. Mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Yorum yapmayacak mısın?