Üst - Alt Giyim

Hamile Gömlek Modelleri

Baharlık ve yazlık hamile gömlek modelleri anne adayları için hazırlanan koleksiyonlarda öne çıkarken sizlere şıklık ve rahatlık kazandıracaktır.Gömlekler koleksiyonlarda sergilenirken gebe bayanlar için tasarlanan kıyafetlerin tümünde rahat kumaş ve kesimler yer alıyor. Bu sezon özellikle gömlek modellerinde bol ve serin tasarımlı kıyafetler dikkat çekiyor.

Anne adayları için günlük, klasik ve şık birçok farklı kumaş ve model sunulurken tasarımcılar hamilelik döneminde hormonlarla birlikte değişen vücut ölçüleri ile şık olmaya çalışan hamile bayanlar kendilerini iyi hissetmek için şık olmamın yollarını ve kıyafet çeşitliliği arayışına gidiyor. Hamile gömlekleri aslında sadece gebelik dönemi için geçerli bir kıyafet olmakla kalmıyor bebeğinizi emzirmek içinde uzun süre kullanacağınız kıyafet parçalarından biri olarak dikkat çekiyor.Bu giysi çeşitleri düğmeli olması sebebiyle bebeğinizi kolay emzirme şansına da sahip oluyorsunuz. Tasarımcılar sezonun gömleklerinde bahara ve yaza yönelik saks mavi, ekru, siyah, turuncu, yeşil, sarı, pembe gibi yaz pastel tonlarıyla tasarladıkları gömlek modellerini koleksiyonlarda tanıttılar.

Hamile gömlek modelleri günlük spor tasarımlarında keten, pamuklu kumaşlardan hazırlanmıştır. Bu kıyafetlerin yaka seçimlerinde ise hakim, yuvarlak, V yakalar olarak dikkat çekerken bu sezon hamile bayanlar için tasarlanan gömleklerde uzun elbise tarzı modeller dikkat çekecektir. Gebe gömleklerde kolsuz, kısa kol ve uzun kol modelleri tercih edilirken düz renklerin yanı sıra desenlerin hakim olduğu birçok gömlek modeline sahip olacaksınız. Bu sezon ekose, çizgili, çiçekli, geometrik desenleri gömlek modellerinde kullanan tasarımcılar hamile adayları için göğüs sonrasında bollaşan modellerle seçeneklerini çoğaltmışlardır.

Hamile Gömlekleri 2016

Yorum yapmayacak mısın?