Üst - Alt Giyim

Harika Bordo Pantolon Kombinleri

Pantolon seçimi kadınların en dikkat etmeleri gereken şeylerden biridir. Çünkü her kadının fiziği birbirinden farklı olduğu için her pantolon şekli, bütün kadınları yakışmaz. Bu nedenle kadınların fiziklerini bilerek alışverişe çıkmaları gerekir. Örneğin poposu geniş kadınlar İspanyol paça pantolon giydikleri zaman, pantolonun şeklinden dolayı popoları daha geniş duracaktır. Çünkü İspanyol paça pantolonlar yukarı kısmı dar ve yukardan aşağı açılarak gider. Aşağının da daha geniş olması ve aranın dar olması popo kısmını olduğundan daha büyük gösterir.

Bordo Pantolon Kombinleri

Bordo Renk Pantolon Kombini

Kadınlar genellikle kendine yakışan modellerin kendine yakışan renklerini tercih etmeye çalışır. Son zamanlarda en ok harika bordo pantolon kombinleri kullanılmaktadır. 2000 li yılların başlarında renkli pantolonlar çok kullanılmasa da geçtiğimiz yıllardan itibaren tekrar rabet görmeye başladı. Fakat en kullanışlı renk bordo olduğu için kadınlar genellikle alışverişlerini harika bordo pantolon kombinlerine göre yapmaya başladılar.

Harika bordo pantolon kombinlerinin diğer renklerden daha çok kullanılmasının nedeni hem çok açık bir renk olmaması hem de günlük pantolon renklerinden daha farklı durmasıdır. Bazı insanlar genelde kullandıklarından farklı kıyafetler kullanmak ister fakat alışverişlerinde beyaz ve sarı gibi renklerde pantolonlar giyecek kadar cesur hissetmezler. Böyle zamanlarda alacakları bordo pantolonlar hem kendilerini günlüğün dışına çıkmış ve daha farklı hissettirecek hem de daha rahat giymelerini sağlayacaklardır. Üzerine giyilen beyaz bir tişört ya da beyaz bir askılı bluz ile oldukça tarz görünebilirler.

Bordo Pantolon

Deri bordo pantolon

Yorum yapmayacak mısın?