Üst - Alt Giyim

Hint Elbise Modelleri

Hemen hemen hepimizin hayali ve son zamanlarda özellikle kına gecelerinde tercih edilmekte olan kıyafetlerden bir tanesi de hint elbise modelleri olmakta. Son derece şık ve etkileyici bir ambians sağlayacağınız kıyafetler ile rengarenk giyinmeniz mümkün.

Her ne kadar rengarenk ve farklı işlemli modeller ön plana çıkmış olsa da bu stil hintlerden bizlere yansımakta olan bir imaj görünümü…

Alışılmışın dışında farkındalık yaşayacak düzeyde bir organizasyon istemekteyseniz o vakit bindallı ve kaftanların yerine hint elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı ve oldukça renkli bir uygulama ile kuaförünüzün size hint makyajı yapmasını rica edebilirsiniz.

Hem kendiniz hem de arkadaşlarınız için unutulmaz bir gün organize ederek mükemmel bir konsept oluşturarak bu mutlu günümüzde hint müzikleri çaldırıp gösterişli takılar ile oldukça şık ve etkileyici bir kombin sizleri beklemekte. Özel dikimli modeller tercihleriniz arasında ise o vakit renk seçeneği bakımından kırmızı, mor, kahve rengi ve tonları, sarı ve turkuaz renklerini tercih edebilirsiniz.

Her ne kadar zıt da olsa hint elbise modelleri birbiri ile uyumlu tonlamalarda olan renklerde tercih edilmelidir. Tercih edilmekte olan kıyafet başlık, takı ve ayakkabılar ile tamamlanmalı. Tam bir uyumluluk düzeyinde olan kıyafet konseptinde desenli kumaşları da tercih edebiliriz.

Yorum yapmayacak mısın?