Saç Modelleri

Kumral Saç Renkleri ve Tonları

Son zamanlarda özellikle orta yaşlı bayanların yoğunlukla tercih ettiği saç renklerinden bir tanesi de kumral rengi olmakta. Kumral renkli saç modelleri daha genç ve daha doğal gözükmenize katkı sağlayacak renk tonlamalarından bir tanesidir. Tüm kadınların ilgi duyduğu ve tercih ettiği renk tonlamasında farklı bir çok modeli tercih edebiliriz.

Kumral saç tonlamaları arasında en fazla tercih edilen renk tonlamaları bal kumral, açık kumral ve koyu kumral olmakta. 2015 saç modasında olduğu gibi 2016 yılında da daha uzun bir süre kumral saç rengi ve tonlamaları ile birbirinden güzel saç modelleri bizleri beklemekte.

Doğal görünümlü bir makyaj uygulaması ile bütünleştirildiğinde oldukça şık olmamızı sağlayan renk tonlaması oldukça iddialı bir görünüme bürünmemizi sağlamaktadır. Mat olacak şekilde kırmızı veya nar çiçeği rengi bir ruj ile tamamlayacağımız makyaj uygulamasında oldukça uyumlu bir stil oluşturmaktayız. Kumral saç rengi genellikle beyaz tenli, bronz ve esmer tenli kadınlara yakışan harika renklerden bir tanesidir.

Açık kumral

Doğal sarışın olmak isteyen bayanlar için tercih edebilecekleri açık kumral rengi hafif sarı ışıltılar ile saçların gölgelendirmesidir. Sizlerde ten renginizin tonlamalarına göre uyumlu renklerle uygulandığında son derece harika ve popüler bir saç rengine sahip olmaktasınız.

Koyu kumral

Yumuşak ve uyumlu renk tonlaması olan koyu kumral beyaz ve bronz ten rengi bayanlar için ideal bir seçim olmaktadır.

Altın & Dore

Seksi kumral kadınların tercihi olan altın gölgeler göz alıcı bir saç rengine sahip olmanızı sağlamakta. Boyama işleminde başarılı olmak için alt kısımların açık üst kısımları ise kumral dore olmalıdır.

Diğer kumral renk tonlamaları ise küllü kumral, kumral kahve, ombre kumral renkleri olmakta. Bu renklerde yine genel bağlamda yüz yapısına doğallık vererek naturellik kazandırmaktadır.

 

Yorum yapmayacak mısın?