Üst - Alt Giyim

Maxi Boy Etek ve Elbiseler

Bohem stiline hayran olabilirsiniz. Severek giyindiğiniz maxi stilini kış mevsimine taşımak çokta zor değil. Bunu kolayca yapabilmek için size bir kaç ipucumuz olacak. Layering yani kat kat giyinme tarzını Bohem stilinize yansıtın. Maxi boy elbise ve eteğinizin üzerine önce bir tişört daha sonra kazak ya da hırka giyin.

Kıyafetinizi Manto ya da deri bir ceketle tamamlayın. Kıyafetinizi aksesuarlarla zenginleştirmeyi de unutmayın: Şapka, bere, eldiven, atkı ve şalları mutlaka deneyin. Etek ve elbisenin maxi boyda olduğu için ve hatta bazı kıyafetler topukları bile örtebiliyor.

Bu sebeple kışın soğuk havasında korunmak için tayt ya da opak çoraplardan faydalanabilirsiniz. Şunu da unutmamak gerekir ki yağmurlu, çamurlu kış günlerinde maxi boy kıyafetler pek kullanışlı olamayabiliyor. Bu yüzden kapalı mekânlarda kullanmanızı tavsiye ederim.

Ve gelelim püf noktalarına; Eğer çok uzun boyluysanız ve biraz daha kısa görünmek istiyorsanız yatay çizgilere sahip ki renkli maxi boy etek tercih edin. Ayrıca düz ayakkabılar, bir kısa ceket (deri ceket de olabilir ) ile kombine ederek güzel bir görüntü elde edebilirsiniz Diğer bir yandan boyunuzu uzun göstermek ise amacınız V yakalı üstler, topuklular ve dar üstlerle beraber kombine edebilirsiniz.

Biz bayanlar artık toplumun tepkisi ve baskısı altında kalmadan bacaklarımızı gösteren mini etekleri rahatlıkla giyerken, bu konudaki seçme özgürlüğünü kullanarak maxi bir eteğinde kolaylığının tadını çıkarıyoruz. 2016 sonbahar – kış modasında olduğu gibi ilkbahar – yaz modasında da popülerliğini korumaya devam edecektir.

Maxi Boy Etek ve Elbise Modelleri

1 Yorum

  • kheprinda tasarım hertürlü modeli özeldikim olarak hizmet vermektedir özel dikim yapılır istanbul

Yorum yapmayacak mısın?