Üst - Alt Giyim

Muhteşem Bayan Tatil Kıyafetleri

Tatil kıyafetleri denildiği zaman akla erkeklerden önce kadınlar gelir. Çünkü erkekler tatile giderken birkaç şort ve mayolarını alıp çıkarlar. Fakat kadınlar için öyle değildir. Denizden çıktıktan sonra ayrı, yemek yerken ayrı, sahilde yürürken ayrı ve gece dışarı çıkacaklarında ayrı kıyafetler giyerler. Bu nedenle erkekler ufak bir valiz ile tatile çıkarken kadınlar her zaman birkaç valiz almak zorunda kalırlar.

Tatil Elbiseleri

Muhteşem bayan tatil kıyafetleri denildiği zaman akla ilk mini elbiseler gelir. Çünkü mini elbiseler tatil için kadınların vazgeçemedikleri parçalardır. Uzun elbiseler de akşamları kullanılabilir. Fakat sahil kenarında yürüyüşlerde çok rahat olmayacağı için tercih edilmezler. Muhteşem bayan tatil kıyafetleri elbette sadece kıyafetler ile ilgili değildir. Bu mini elbiseleri tamamlayacak şık sandaletler de tatil kıyafetlerinin bir parçasıdır.

Bayan Tatil Elbiseleri

Tatil Kıyafetleri

Akla ikinci gelen parça ise mini şortlardır. Özellikle denizde yüzdükten sonra bikininin üzerine hemen geçirilerek yemeğe, ya da otele kadar gitmek için çok tercih edilir. Sadece yüzdükten sonra değil, üzerine giyilecek şık bir parça ile dışarda gezmek, ya da akşam eğlencelerine gitmek içinde kullanılabilir. Üzerine sadece bir tişört giyerek sahil gezmeleri ya da akşam gittikleri tatil köylerini gezebilirler. Altına giyilecek parmak terlikler ya da sandaletler ile mükemmel bir kombin oluşturabilirler. Aslında o kadar valiz taşımak yerine, yanlarına alacakları bu kaç parça ile bütün tatili geçirebilirler.

Bayan Tatil Kıyafetleri 2016 Tatil Elbiseleri

Yorum yapmayacak mısın?