Gelin Modası

Pronovias Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Bir numaralı gelinlik ve abiye modelleri ağırlıklı marka olan Pronovias gelin adaylarının tarzını yansıtacak nitelikte birbirinden şık ve göz alıcı tasarımları bir arada bulundurmakta. Tasarımlarda yer alan ürünlerin her biri farklı detaylandırmalara sahip olup oldukça geniş bir model yelpazesine sahip ürünleri Pronovias markasının web sayfasında bulabiliriz.

Pronovias Duvaklı GelinlikModel seçeneği bakımından yoğunluk olarak prenses gelinlik modellerinin yanı sıra nikah törenleriniz içinde son derece zarif seçimler bulabilirsiniz. Seçenek bakımından bir çok konsepte yer verilen koleksiyonda kısa veya uzun gelinlik modellerini incelemeniz mümkün.

Sezonun trendi olan dantel detaylı tasarımlar gelinlik modellerinde tül ile birlikte kullanılarak son derece gösterişli ve etnik bir kombin sağlanmaktadır.

Pronovias gelinlik modelleri alanında uzman terzilerin zekası ve sihirli dokunuşları ile tasarlanmış gelinlik modellerine erişebilirsiniz. Klasik modellerin en güzel ve en zevkli tasarımlarını ön plana çıkaran marka kendinizi tıpkı peri masallarında hissetmenizi sağlamakta.

Fiyat bakımından özel tasarımlı gelinlik modelleri olduğundan 3 bin 500 TL ile 25 bin TL arasında bütçenize uygun gelinlik modelleri alabilirsiniz. Pronovias gelinlik modelleri arasında yer alan gelinlik modelleri her ne kadar gösterişli yapıda olsa da hiç bir detayında gözü yormayan oldukça şık modeller olmakta.

Yorum yapmayacak mısın?