Abiye Modelleri Üst - Alt Giyim

Pudra Rengi Elbise Kombinleri

Sezonun favori renkleri arasında yer alan pudra rengi spor tasarımlardan klasik modelli kıyafetlere kadar bir çok kategoride karşılaşmakta olduğumuz ürünlerdendir. Pudra rengi kıyafetler o kadar hayatımıza yerleşti ki son zamanlarda popüler bir tercih haline dönüşen gelinlik modelleri beyaz ve pudra tonlarında tercih edilmekte.

İlk olarak pudra rengi ile bütünlük sağlayan ve iç içe kullanılan renk krem rengi olmakta. Krem renkle pudra rengini bir arada kullandığınız vakit son derece zarif ve oldukça estetik bir görünüm elde etmektesiniz. Çünkü krem renk tonlaması pudra rengi ile birleştiğinde son derece hoş ve uyumlu bir tonlama detayı oluşmaktadır.

Kombinlerin de farklı renk tonlamalarını bir arada kullanan bayanlardan iseniz o vakit yapmanız gereken çok kolay… Sezonun favori bir diğer rengi olan mint yeşili ile pudra rengini bir arada kullanmalısınız. Özellikle tesettür modasında her koleksiyonda rastlayabileceğimiz bir renk tonlaması olan mint yeşili farklı renk seçeneklerinin bir araya gelmesi ile kombinlerinize canlılık katacaktır.

Siyah ve pudra rengi tonlaması. Başarılı bir kombin oluşturmanıza zemin hazırlayacak nitelikteki bu seçim özellikle siyah bir gömlek giydiğiniz zaman üzerine pembe rengi tonlamalarında bir de pardesü giymekteyseniz o vakit oldukça şık ve zarif olmaktasınız demektir. Aksesuar olarak bu kombini siyah bir şal ile tamamlayabileceğiniz gibi tesettürlü bayanlardansanız siyah bir eşarp kullanarak kombinleyebilirsiniz.

Yorum yapmayacak mısın?