Saç Modelleri

Saç Renkleri Kataloğu

Bayanlar için bakım ve boyama işlemlerinin  en etken noktalardan bir tanesi saç modelleri olmakta. Saç modelimizi ön plana çıkaran ve bizlerin güzelliğine güzelli katan unsurlar ise saç renklerimiz olmakta. 2016 saç renkleri kataloğun da doğal kahve tonları, karamel, bakır ve platin sarılar sıklıkla rastlamakta olduğumuz trend saç renkleri diyebiliriz. Lakin bu saç renkleri moda diye herkes bu akıma uyarak saç tonlamalarında bu rengi kullanmamalı tabi ki de…

Saç rengimizi değiştirirken göz rengi, kaç rengi ve en önemlisi ten rengi en önemli ayrıntılardandır. Sizin için en doğru renk seçeneğini yine kuaförünüz belirlemektedir.

Saç Renkleri

Kısaca özetleyecek olursak;

Açık tenli iseniz renk seçimi bakımından siyah renk seçeneğinden platin rengine kadar neredeyse tüm saç renklerini tercih edebilirsiniz. Eğer açık renkli bir ten renginiz var ise seçenek gerçekten bol. Ama ağırlık olarak sarı ve tonları en ideal seçim olmakta.

Kumral tenliler için ise ne çok koyu nede çok açık renk tonlamalarında saç rengi tercih edilmeli. Doğal olacak düzeyde kahve, bakır, karamel kızıl ve küllü sarı tonlarında bir çok saç rengini tercih edebilirsiniz.

Esmer tenliler ise oldukça zor bir tercih yapmak durumundalar genellikle koyu tonamaların aağırlıklı olduğu saç renklerinde moda olan renkler dore, çikolata kahve tonları ve siyah ile koyu kumral renkleri olmakta.

Saç Renkleri Kataloğu

Yorum yapmayacak mısın?