Saç Modelleri

Sarı, Kumral ve Siyah Saça Hangi Renk Balyaj Gider?

Sarı, siyah ve kumral saça hangi renk balyaj gider sorusu kadınların en çok sordukları sorulardan biridir. Özellikle de kuaföre gittiklerinde saçlarına uygun renkte balyaj yaptıramadıklarında tam bir hayal kırıklığı olur. Kadınlar değişimi çok fazla sevdikleri için aynaya baktıklarında farklı şeyler gördükleri zaman mutlu olurlar. Fakat mutlu olmaları için bu farklılığın kendilerine yakışan şekilde olması gerekir.

Balyaj Seçimi

Sara saça hangi renk balyaj gider sorusu saçlarını uzun zaman sarı kullanmış, fakat artık biraz değişim isteyen bütün kadınların akıllarındaki sorudur. Kullandıkları saç tonunu çok beğenip, fakat biraz değişiklik yapmak isterler. Sarı saç kullanan kadınların tercih edecekleri balyaj her zaman saçlarının bir ton açığı ya da bir ton koyusu bir renk olacaktır.

Kumral saça hangi renk balyaj gider sorusunu ise genellikle kendi saç rengi kumral olup aralarında farklılıklar görmek isteyen kadınlar sorar. Sonradan kumral olanların balyaj konusunda daha çok dikkatli olması gerekir. Çünkü dip boyaları geldiği zaman saçta çok fazla renk olacağından bir karmaşa olabilir.

Siyah saça hangi renk balyaj gideceği konusunda aslında bütün kadınların fikri vardır. Çünkü siyah saç rengi biraz sert olduğu için uç renklerde sarılar ve daha açık renkler saçta hiç hoş görünmeyecektir. Siyah saç kullanan kadınlar daha kumral tonlardaki renkler ile saçlarına balyaj attırabilirler.

Yorum yapmayacak mısın?