Saç Modelleri

Sarı Saç Renkleri – Sarı saç renkleri kimlere yakışır?

Kadınlara yakışan saç rengi tonlarından en güzeli sarı renkler olmakta. Ten renginize göre seçeceğiniz renk tonları bakımından istediğiniz renk ten renginiz ile uyumlu değil ise o vakit açıcılar ile saç renginizi açabilirsiniz.

Kısa Sarı Saç tonlarıSaç renginiz kumral tonlamalarda ise o vakit normal boya ile sarı rengini tercih edebilirsiniz. Genellikle kumral renkli saç yapısına sahip bayanların tercihi altın tonlamaları ve yumuşak saman sarısı olmakta.

Soğuk tenli bir yüz tipine sahipseniz o vakit tercih edeceğiniz renk tonlaması mavili tonlamalar, bebek sarıları, küllü sarı ve beyaz rengine dönük sarı renkleri olmalıdır. Sarı saç seçiminde terch ettiğiniz makyajınızdan giyim tarzınıza kadar bir çok etmen saç renginiz ile ilişkili olmakta. Bu yüzden uygulayacağınız kombinlerde saç renginiz sarı ve göz makyajınız saç renginize nazıran biraz daha koyu ise o vakit uyumu sağlamışsınız demektir.

Saç renginizi açtığınız vakit en önemli ayrıntılardan bir tanesi de göz makyajı olmakta. Gözlerinizi daha fazla ön plana çıkarmak için koyu renk tonlamalarında kalem ve rümel kullanmanız son derece şık ve etkili bir makyaj uygulamasına tabi olmanızı sağlayacaktır.

Yorum yapmayacak mısın?