Üst - Alt Giyim

Siyah Elbise, Pantolon ve Gömlek Kombinleri

Siyah elbise, pantolon ve gömlek kombinlemek oldukça kolaydır. Fakat kombin yapacak kişiden kişiye göre değişir. Genelde spor kıyafet tercih eden kişiler için bunları kombinlemek oldukça zor olur. Fakat genellikle ağır ve şık giyinmeyi seven kişiler bu parçaları kolayca kombinleyebilirler.

Siyah Elbise Kombini

Siyah elbise kombin edilirken dikkat edilmesi gereken belli şeyler vardır. Çünkü diğer kullanılacak parçalar da siyah tercih edilirse birbirini oldukça boğacaktır. Siyah elbise altına ten rengi ya da kemik rengi bir ayakkabı ile kullanılırsa elbise kendi başına star bir parça olacaktır. Ayrıca yine ayakkabıya uygun bir çanta ve inci kolyeler ile kolaylıkla kombin edilebilir. Eğer kullanılan elbisenin yakası biraz kapalı ise inci kolye yerine göbeğe kadar uzanan uzun kolyelerden kullanılması daha şık duracaktır.

Siyah pantolon kombin edilmesi en kolay parçalardan biridir. Çünkü siyah pantolon hemen hemen her renk ile kombin edilebilir. Örneğin şifon siyah bir bluz, krem şifon bir gömlek ya da saha spor takılanlar için giymek istedikleri her renk tişört ile kombin edilebilir.

Siyah Pantolon Kombinleri Siyah Pantolon Kombini

Siyah gömlek kombin etmek siyah pantolon kombin etmekten oldukça zordur. Çünkü siyah gömlek altına giyilecek siyah bir parça oldukça boğacaktır. Bu nedenle daha açık renklerde altlar tercih edilmelidir. Örneğin siyah gömleğin altına krem rengi klasik bir pantolon ya da etek çok şık duracaktır.

Siyah Gömlek Kombinleri

Yorum yapmayacak mısın?