Abiye Modelleri

Tek Omuz Abiye Elbise Modelleri

Balolarda ve özel davetlerde sıklıkla rastladığımız modellerden bir tanesi de tek omuzlu abiye modelleri olmakta. Çeşit çeşit farklı tasarımlara sahip tek omuz abiye elbise modelleri ile her daim şık ve ihtişamlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Hem elbise modelleri arasında hem de abiye modelleri detaylarında tek omuz ürünler daha fazla rağbet görmekte olan kesimlerdendir.

Sezon ürünleri arasında sıklıkla görmeye alışık olduğumuz tek omuz abiyelerden özellikle uzun ve yırtmaçlı olan modelleri daha fazla gözlemlemekteyiz. Şık ve gösteriş bakımından oldukça hoş olan abiye modelleri arasında bir diğer ayrıntı da şifon tek omuzlu abiyeler olmakta. Kullanım bakımından rahat ve uçuş uçuş olan şifon abiyeler canlı renklerle kombinlendiğinde oldukça şık bir tasarım uygulaması oluşturmakta.

Tek omuz abiye elbise modellerinde dikkat edilmesi gereken husus omuz yapısı geniş olan bayanlar bu tarz seçimler yerine v yaka abiye modellerini veya dekolteli abiye modellerini tercih etmeli. Renk seçeneği bakımından krem, mint yeşili, mor, pudra rengi, gece mavisi, zümrüt yeşili ve nar çiçeği renklerinde taşlı, işlemeli ve dantel detaylı abiyeleri tercih edebiliriz.

Yorum yapmayacak mısın?