Kadın Ayakkabıları

Topuklu Converse Modelleri ve Fiyatları

Hemen hemen her sezon ayakkabı raflarında karşılaşmakta olduğumuz gençlerin sıklıkla tercih ettiği ayakkabı modellerinden bir tanesi de converse ayakkabılar olmakta. Converse ayakkabı modelleri sürekli olarak dönem dönem farklı modeller ile karşımıza çıkmakta olup bu sezonda da dolgu topuk konseptinde karşımıza çıkmakta.

Zenginleşen modası ile topuklu converse modelleri ve fiyatlar hem uygun fiyatlandırmalarda hem de dolgu topuk, ince topuk ve yüksek topuk gibi farklı model tasarımları bir arada bulundurmaktadır.

Bazı bayanlarımızda topuklu ayakkabı giyme alışkanlığı bulunduğundan topuklu olarak üretilmiş olan modeller bu hissi sağlayarak hem şık hem de rahat birer kombin oluşturmanıza katkı sağlamaktadır.  10 cm topuk boyutuna göre tasarlanan converse modaya ayak uydurmak isteyen bayanların tercihleri arasında yer almakta. Converse ayakkabı modelleri de klasik parçalardan olduğu gibi gardırobumuzda bulundurmamız gereken ayakkabı modellerinden bir tanesidir. Günlük kombinlerimiz de dilediğimiz gibi rahat edeceğimiz ayakkabı modeli tereddütsüz hem spor kombinler ile hem de klasik bütünleştirmeler ile oldukça şık ve farklı bir tarz oluşturacaktır.

Topuklu Converse Fiyatları

Bu ayakkabılar özel üretim olduğu için her sezon aynı modeller bulunamamaktadır. Çok fazla üretilmemesine rağmen de normal convers fiyatlarından farkı yok, indirimine göre 100-200 tl arasına alınabilmektedir.

3 Yorum

Yorum yapmayacak mısın?