Abiye Modelleri Tesettür Modası

Uzun Kollu Kapalı Nişanlık Çeşitleri

Nişan yapılacağı zaman kadınlar alışverişe birkaç ya önceden başlarlar. Çünkü her kadının kafasında bir gelinlik ve bir nişanlık modeli olur. Kaflarındaki modeli bulmak kadınlar için oldukça zordur. Özellikle de aradıkları uzun kollu kapalı nişanlık çeşitleri ise daha zordur. Çünkü ülkemizde açık nişanlık modelleri, kapalı nişanlıklardan daha fazladır. Bu nedenle kapalı nişanlık bulmak çok yorucudur.

Uzun kollu nişanlık

Uzun kollu kapalı nişanlık çeşitleri arasından istenen modeller çıkmazsa ve nişana biraz zaman varsa üzerine eklemeler ve çıkarmalar yapılarak beğenilen bir model istediğiniz gibi değiştirilebilir. Örneğin beğendiğiniz renkte askılı bir nişanlık, yaka kısmına dantel ve küpürden yaka eklenerek kol kısmı da uzatılarak istenilen model elde edilebilir.

Uzun kollu kapalı nişanlık

Uzun kollu kapalı nişanlıklar bazen fakir kol şeklinde olabilir. Fakat siz kolları bileğe kadar uzun bir nişanlık istiyor olabilirsiniz. Böyle zamanlarda ise imdada dantel kolluklar yetişir. Nişanlık ile aynı renkte olan dantel kolluklar hem güzel görünecek hem de kollarınızı kapatacaktır. Bu nişanlık çeşitleri tercih edilirken dikkat edilmesi gereken en önemli şey türbanın nasıl yapılacağıdır. Eğer nişanlık çok süslü ve çok fazla detaya sahipse, türbanın daha sade seçilmesi gerekir. Eğer nişanlık sade bir modele sahipse, türbanın üzerine çiçekler ve farklı tokalar ise nişanlığa hareket getirilebilir.

Kırmızı - Bordo Kapalı Tesettür Nişanlık

Yorum yapmayacak mısın?