Erkek ve Çocuk Modası

2016 Çocuk Abiyeleri

Çocuklarımız için özel olarak tasarlanmış olan abiye modelleri onların son derece sevimli ve şirin gözükmesini sağlayacak nitelikte ürünlerdir. 2016 Çocuk Abiyeleri bakımından özellikle sade renk tonlamalarında olmakta. Sade renklerin yanı sıra küçük kız çocuklarınıza hediye edebileceğiniz bedende son derece güzel ve cıvıl cıvıl modellerde yine çocuk abiye modelleri arasında yer almaktadır.

Çocuk abiye modellerinde farklı renk seçeneklerinde kat kat abiye modellerini tercih ederken diğer yandan da uzun ve sifon detaydan saten modellere bir çok tasarımda çocuk abiyeleri tercih edebilirsiniz.

Sezona göre sıfır kollu çocuk abiyeleri ile karşılaşmaktayken soğuk havalarda bolerolu modelleri veya uzun kollu çocuk abiye modellerini tercih edebiliriz. Kız çocukları için son zamanlarda en popüler anneler tarafından en çok beğenilen abiye modelleri önü kısa arkası uzun çocuk abiye kıyafetleri olmakta.

Abiye seçiminde çocuğunuzun ten rengine uyacak birden fazla renk seçeneğini tercihe debilirsiniz. Kız çocuklarımız için güllü dallı abiyeler tercih etmekteyiz. Renk seçeneği bakımından en az beyaz renk seçeneği kadar pembe ve kırmızı abiyelerde göz doldurmakta.

Çocuk Abiye Modelleri

Yorum yapmayacak mısın?