Erkek ve Çocuk Modası

Çocuk Gelinlikleri ve Fiyatları

Kız çocukları için tasarlanan adeta bir balerin göreceliğinde birbirinden şık ve gösterişli çocuk gelinlik modellerini çocuklarımız için satın alarak onları sevindirebiliriz. Çocuklarımızın oldukça şirin ve güzel bir görünüme erişmesine katkı sağlayan gelinlik modelleri fiyat olarak da oldukça uygun düzeyde satışa sunulmakta.

Çocuk Gelinlik ModeliFiyat tutarı bakımından 80 TL gibi oldukça ucuz bir bütçede çocuk gelinlik modelleri bulabileceğiniz gibi 300 TL tutarına kadar farklı fiyat seçeneklerinde bir çok gelinlik modelini mağazalardan temin edebilirsiniz.

Genellikle sezon renklerinden sade ve göz alıcı renk karmaşasının bir arada kullanıldığı çocuk gelinlikleri modelleri arasında canlı ve cıvıl cıvıl süslemelerin yer verildiği modelleri gözlemlemekteyiz. Çocuk gelinlik modelleri arasında prenses gelinlik modellerinin yanı sıra uzun kuyruklu modelleri de tercih etme imkanına sahibiz. Gelinlik modellerinin yanı sıra abiye elbiseler tarzında çocuklarımızı son derece sevimli gösteren bir diğer modellerde şifon detaylı gelinlikler olmakta.

Kullanış bakımından çok satın alacağınız gelinlik modelinin kumaşına ve işleme detaylarına dikkat etmelisiniz. Sevimli göstereyim derken ufak kız çocuklarınız için aldığınız ürünlerin üzerinde bulunan süsleme malzemeleri çocuğumuzun sağlığı açısından zararlı olabilmektedir. Öyle ki boncuk ve benzeri bir aksesuar çocuğumuzun boğazına kaçarak boğulmasına neden olabilir. Daha küçük kız çocuklarınız için pullu işlemeli gelinlik modelleri tercih etmenizi öneririz.

3 Yorum

  • FG0211 BEYAZ GELİKLİK ALMAK İSTİYORUM NASIL ALABİLİRİM FİYAT ARALIĞI VS. İŞTE YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ

    • Merhaba, sitemiz tanıtım sayfasıdır. İhtiyacınızı alışveriş sitelerinde arayarak giderebilirsiniz.

Yorum yapmayacak mısın?