Abiye Modelleri

Çok Şık Dekoltesiz Abiye Elbiseler

Kadınların en büyük problemlerinden biri gece özel bir yere gideceklerinde elbise bulmalarıdır. Özellikle de gidecekleri kesim farklı ise elbise bulmak çok daha zordur. Çünkü toplumun bazı kesimleri, çok açık rahat elbiseler tercih ederken, bazı kesimleri daha mütevazi elbiseler tercih eder. Elbette böyle olunca gelen misafirlerinde öyle giyinmelerini beklerler.

Dekoltesiz Elbiseler

Abiye elbiseler denildiği zaman genelde akla sırtı açık, derin göğüs dekolteli mini elbiseler ya da derin yırtmaçlara sahip straplez uzun elbiseler gelir. Fakat toplumdaki bu algı tamamen ekranlarda gördüğümüz kıyafetlerden etkilenmedir. Kapalı olduğu için güzel görünmeyen elbiseler vardır, fakat çok şık dekoltesiz elbiseler olduğunu da unutmamak gerekir.

Dekoltesiz Abiye Elbise

Çok şık dekoltesiz elbiseler denildiği zaman akla genellikle kolları kapalı, yuvarlak yaka ve uzun elbiseler gelir. Böyle söylendiği zaman şık yerlerde çok sade kalacağı düşünülebilir. Fakat bir kıyafetin tek başına çok şık durması oldukça zordur. Elbette tek başına ayrı bir parça olan ve sade kombinler ile kullanılabilen kıyafetler vardır. Fakat çok şık dekoltesiz abiye elbiseler beline takılacak ince bir kemer, kemere uygun bir çanta ya da ayakkabı, boyundan uzun sallanacak bir kolye ve kola takılacak uygun bir saat ile mükemmel görünebilir. Ayakkabı ile çantanın aynı renk olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Eskiden ne kadar moda olsa da günümüzde elbiseleri boğmaktadır. Bu nedenle elbisenin altına giyilecek krem rengi ya da toz pembe ayakkabılar kombini tamamlayacaktır.

Dekoltesiz Abiye Elbiseler 2016

Yorum yapmayacak mısın?