Abiye Modelleri

Dantelli Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Özel günlerimizde tamamlayıcı nitelikte olan abiyeler bizlerin tüm gün boyunca zarafetimizi konuşturduğumuz en şık ve elverişli kıyafet modelleri arasında yer almakta. Ünlü markaların birbiri ile yarıştığı göz alıcı tasarımda koleksiyonda en sevdiğimiz tasarımlar Oleg Cassini markasında yer almakta diyebiliriz.

Beyaz Dantelli AbiyeKoleksiyonlarda her model ve detaylandırma bulunmakta iken dantelli abiye elbiseler gerçekten asil bir görünüme bürünmenizi sağlayacak nitelikte olup oldukça uygun fiyatlarda satışa sunulmakta. Geniş renk ve model yelpazesinde her tarza uygun kısa abiyeler, uzun abiyeler, dantel detaylı bir çok modeli bir arada bulabilme lüksünüz var.

Kimi abiye modellerinde boydan olarak tasarlanan balık etek abiyeler komple dantel detaylı ve dökümlü iken kimisinde ise sadelik seven bayanlara özgü dekolteli sadece kol ve abiye elbise modeli üzerinde bir kaç noktada dantel ayrıntısına yer verilmektedir.Renk tonlaması bakımından pudra, beyaz, kırık beyaz, bordo, lacivert, mavi ve tonlamalarında bir çok renk seçeneğini tercih edebiliriz.

Dantelli Abiye Elbise Fiyatları

Bu modellerdeki en uygun abiye modeller 150 TL iken en pahalı abiye modeller ise 3 bin TL olmakta. Uzun abiye modelleri arasında dikkatleri çeken baştan aşağı dantel detaylı uzun ve kayık yaka abiye elbiseler olmakta.

4 Yorum

  • Elbiseler harika ama siparis yapamiyorum neden acaba bitanesi ni almak istiyorum olmuyor malisef

    • Sitemiz tanıtım sitesidir, hangi elbiseyi beğendiğinizi belirtirseniz hangi markaya ait olduğunu ve sipariş linkini sizinle paylaşabiliriz.

  • Beyaz dantelli uzun elbisenin sitesini öğrenebilir miyim? Sipariş vermek istiyorum

Yorum yapmayacak mısın?