Güzellik Önerileri

En İyi Eyeliner Hangisidir? Göz Kalemi Markaları

Makyajımızı asil ve etkileyici bir şekilde sonlandırmak için tercih etmiş olduğumuz eyerlliner dikkat çekici ve iri gözler için birebir tercih. Gözlerimizin tamamen ön plana çıkmasını sağlayan eyerlinerleri çeşitli markalardan satın alabiliriz. Lakin bu ürünler bizlerin göz sağlığı ve cilt sağlığı için ne kadar zararsız ve korunaklı? Tüm soru işaretlerinize çözüm olacak kaliteli ve etkili bir göz makyajı için tercih edebileceğiniz eyerliner markaları…

Eyeliner nasıl sürülür? Eyeliner nasıl kullanılır?

Clinique Eye Defining Liquid Liner çok çabuk kuruyabilmekte olan eyerlinerlerden bir tanesidir. Suya dayanıklı ve kontakt lensler için uyumlu düzeydedir.

Smashbox Jet Set Waterproof eyeliner ise jel olarak oluşturulan eyerlinerlerdendir. Fırça yardımı ile kullanılan ürün kalın veya ince olacak şekilde kolaylıkla sürülebilmekte.

Shiseido Fine Eyerliner yoğun geçen gün aşımında son derece belirgin ve yoğun renk tonlamalarının hakim olduğu bir gün sizleri beklemekte. İnce ve kalın hatlar oluşturarak uzun süre kalıcı bir göz makyajı oluşturabilirsiniz.

Lancome Artline akışkan kıvama sahip olan eyerliner ürünü sünger uçlu olarak oluşturulan aplikatörü son derece keskin ve daha kalın çizgiler oluşturmanıza etki ederek daha uzun sğre dayanıklı bir göz makyajı oluşturmanıza katkı sağlar.

Yorum yapmayacak mısın?