Gelin Modası

Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

Kadınlar en önemli günleri düğünleridir. Neredeyse altı yedi ay öncesinden hazırlıklar başlar ve son güne kadar devam eder. Düğünün nerede yapılacağı, davetli listesi, düğünde ne ikram edileceği, ilk şarkının ne olması gerektiği ve daha bir sürü şeyi düşünmek zorunda kalırlar. Bunlar tatlı telaşlar olsa da en büyük problemleri hangi gelinliği giyecekleridir. Çünkü herkes kendi düğününde en güzel görünmek hatta insanların şimdiye kadar gördükleri en güzel gelin olmak isteler. Bu nedenle en çok gelinlik modelleri beğenmek onları yorar.

Kayık Yaka Gelinlik ModelleriSon zamanlar en çok kayık yaka gelinlik modelleri tercih edilmektedir. Çünkü kadınlar sadece beğendikleri gelinlikleri ile değil, ayakkabıları, taktıkları takılar ve saçları ile de çok beğenilmek isterler. Saçlarını ne kadar açık beğenseler de düğünde en rahat kullanabilecekleri model gelin topuzudur. Topuz en çok omzu açık elbiselerde tercih edildiği için yaptıkları kombini en çok kayık yaka gelinlik modelleri tamamlar.

Kayık yakalar tercih edilirken en çok bel kısmındaki detaylara önem verilir. Çünkü kayık yaka omuzları daha geniş göstereceğinden bel kısmının da kalın görünmesi çok hoş görünmez. Eğer ince belli bir gelin adayı tercih edecekse bel kısmının dantel detaylı olması çok daha şık duracaktır. Fakat bel kısmı biraz daha kalın olan bir gelin adayının daha düz ve bel kısmında süslemesi olmayan gelinlikler tercih etmesi gerekir.

Yorum yapmayacak mısın?