Çanta - Aksesuar Modası

Kutu Çanta Modelleri ve Çeşitleri

Kutu çanta modelleri son yılların en çok tercih edilen çantaları arasında yer almaktadır. Ünlü moda programlarında sık sık değişik modellerin yer alması bu çantalara karşı ilginin de artmasında büyük etki sağlamıştır. Çok rahatlıkla kullanılan kutu çanta modelleri gününüzün kurtarıcısı olacaktır. İsterseniz uzun saplarıyla isterseniz sapsız şekilde kullanabilirsiniz. Her çeşit kıyafetinize rahatlıkla uyum sağlayacak olan bu çantalarla çok şık ve göz alıcı olacağınıza emin olabilirsiniz. Klasik ve spor elbiselerinizi rahatlıkla hareketlendirecek, şık ve abiye kıyafetlerinizi daha çekici yapabileceksiniz. Belki de sade ve şık görüntünüze daha da yakışacak bir çantayla kombin yapabilirsiniz. Tercih sizin… O zaman bizim de biraz yardımımız olsun diyoruz ve sizler için en güzel kutu çanta modellerini paylaşıyoruz.

Sade Kutu Çanta Modelleri

Sade Kutu Çanta Modellerini spor ve klasik kıyafetlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz. Bu sade modellerin görüntüsü dışında rahatlığı da kadınları cezp etmektedir çünkü kullanım rahatlığı ile istediğiniz eşyalarınızı da yanınızdan ayırmamış olursunuz. Sizlere fikir olması açısından çantalarımızdan güzellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Taşlı Kutu Çanta Modelleri

Abiye elbisem var ama nasıl bir çantayla kombinlemeliyim diye düşünüyorsanız eğer tercihinizi Taşlı kutu çanta modellerinden yana kullanmalısınız. Hem zarif hem şık görüntüsüyle herkesin arasında gözlerin size dönmesini sağlayacak önemli tamamlayıcı parçalardan biri olacak çantanız. Aklınızda kıyafetinize uygun birkaç çanta oluşması için sizlerle hoşunuza gidecek fotoğrafları paylaşıyoruz.

Desenli Kutu Çanta Modelleri

2015-2016 yılının en değişik ve en moda olan çanta modellerinin başında geliyor Desenli Kutu Çanta Modelleri. Kadınlar artık klasik çantaları kullanmak istemiyorlar. Hepimiz koleksiyonlarına farklı desende, renkte, ebatta çantaları koymak istiyor. O zaman bu sezonda farklı olmak için ilk adımımızı desenli çantalara göz atarak başlıyoruz. Desen diyince aklınıza sadece çiçekli böcekli modeller geliyorsa yanılıyorsunuz. Gerçekten farklı olmanızı sağlayacak olan çantalar sloganlı kutu çanta modelleri olacak. Üzerlerinde değişik slogan ve yazılarla dikkat çekmemeniz imkansız olan bu çantalarla herkesin gözü üzerinizde olacak.

Yorum yapmayacak mısın?