Üst - Alt Giyim

Numaralı Üstler Nasıl Kombinlenir?

Numaralı üstler, öbür adıyla “Jersey Tops” spor ve şık moda akımının etkisiyle günümüzde oldukça popüler. 2015-2016 kış sezonunda da sokaklarda sıkça rastladığımız numaralı üstler uzun boyları nedeniyle kombinlenmesi biraz sorun yaratabilir. Gelin şimdi sokak stilinden ve stil bloggerlarından Jersey üstlerin nasıl kombinlendiği hakkında bilgi alalım…

Numaralı Üstler

Kalem etek ile giyin

Salaş ve bol görünüm yakalamak isteyenler için harika bir akım olan numaralı üstleri dar kalem eteğinizle kombinleyerek,daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu açıdan kalem etekler Jersey üstlerle eşsiz bir uyum yakalamanızı sağlayacaktır.

Elbise ile giyin

Tarzında biraz değişime var mısın? O halde numaralı üstünün içine boyu ondan daha uzun bir elbise giyebilirsin. Emin ol çok farklı ve modern bir görünüm elde edeceksin. Elbise yerine kot şort da harika bir kombin olabilir.

Bomber ceket ile giyin

Spor ve şık görünüm yakalamak için spor-spor kombin yapabilirsiniz. Yani yine başka bir spor parça ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bomber veya kolej ceketleri tam bu isteğinizi karşılayacak parçalar.

Elbise yerine giyin;

Bacaklarınıza güveniyorsanız ve boyunuz uzunsa bu oversized numaralı üstleri elbiseymiş gibi kullanabilirsiniz. Biraz cüretkar bir görünüme bürüneceğiniz gerçeğini unutmayın. Jersey üstünüzü topuklu ayakkabılar ile ya da sandaletler ile tamamlayabilirsiniz…

‘Kolsuz ceket’ ile giyin;

Tarzları kombinlemeye var mısın? Spor tarzdaki numaralı üstünüzü, yelek ya da kolsuz ceket ile birlikte giyebilirsiniz. Ya da kolsuz mantolarla birlikte kombinleyebilirsiniz.
Aksesuar kısmını sade tutmakta fayda var…
Numaralı üstler, oldukça dikkat çeken parçalar… Bu nedenle işin aksesuar kısmını sade tutmanız da fayda var. Bu husus daha dengeli bir kombinasyon oluşturmanızda oldukça etkili olacak. Bu tavsiyeyi tüm abartılı parçalarınız için dikkate almalısınız.

‘Blazer ceket’ ile giyin;

Maskulen tarzda bir blazer ceket ile farklı bir stil yaratabilirsiniz. Jersey üst ile blazer ceket uyumuna bayılacaksınız…

Yorum yapmayacak mısın?