Erkek ve Çocuk Modası

Papyonlu ve Kravatlı Damatlık Modelleri

Erkekler genellikle alışverişe kadınlardan daha az çıkar ve kadınlardan daha kısa sürede bitirirler. Fakat bu alışveriş düğün alışverişi olduğu zaman durum değişiyor. Çünkü doğal olarak düğünün ilgi odağı gelinler ve damatlar olacağı için bütün gözlerin üzerinde olacaklarını bilirler ve kıyafet seçimlerinde daha dikkatli olurlar.

Papyonlu Damatlıklar 2016

Erkekler düğün alışverişi yaparken papyonlu ve kravatlı damatlık modellerine bakarlar. Eğer sürekli kravat kullanan bir tip değillerse hangisini seçeceklerine bir türlü karar veremezler. Böyle durumlarda genellikle gelinler devreye girer ve kendi kıyafetlerine uygun bir damatlık seçerler. Eğer kına yakarken giyecekleri kıyafetin rengine uygun olmasını isterlerse, kravatlı damatlık modelleri tercih edilir ve gelinin kına kıyafeti ile aynı renk kravat alınır.

Düğün için en çok tercih edilenler kravatlı damatlık modelleridir. Beyaz bir gömlek ve siyah bir takım elbise ve gelin ve damadın baş harflerinin olduğu kol düğmelerinin olduğu bir takım elbiseye hem siyah bir kravat hem de siyah papyon yakışabilir. Fakat takım elbisenin rengi değiştiğinde uygun kravat ya da papyon bulmak zorlaşabilir. Böyle durularda kravat tercih edilir. Çünkü kravat takım elbise aynı renk olmak zorunda değildir. Kravatın üzerindeki desenler ve içerisindeki renk tonları takım elbiseye uyuyorsa tercih edilebilir.

Kravatlı Damatlık Modelleri

Yorum yapmayacak mısın?