Abiye Modelleri

Sünnet Annesi Kıyafetleri

Sünnet çocuklarının kıyafet seçimi kadar sünnet annesi kıyafetleri de oldukça önemli bir detaydır.Yaz sezonunda tercih konusunda oldukça tedirgin olduğumuz en özel ve en güzel günlerden biri olan sünnet törenlerinde annelerimiz şık ve zarif bir görünüme bürünmek için oldukça şık ve sezona uygun abiyeler veya abiye elbise modelleri tercih edebilirler.
2016 renk ve tasarım uygulamalarında öne çıkan tonlamalar pembe, pudra tonları, açık sütlü kahve, mint yeşili, petrol yeşili, mürdüm gibi doğal ve canlı renk tonlamaları olmakta. Sade ve asil bir görünüme bürünmek isteyen annelerimiz ise kırmızı detaysız sade abiye modelleri ve siyah beyaz abiye modellerini tercih edebilirler.
Desen bakımından sezonda bu yılda geçen yıla ithafen şifon, dantel kesimli, kemerli ve farklı grafik desenleri ile bütünlük sağlanmış abiye modellerini gözlemlemekteyiz. Bir diğer vazgeçilmez moda dünyasında uzun bir süre daha karşılaşacağımız abiye modelleri küçük çiçek detaylı abiye modelleri olmakta. Bu modellerde genellikle canlı renklerin aksine daha sade ve sıcak tonlamalar kullanılmıştır.
Sünnet anneleri için özel ve oldukça şık olan abiye elbise modellerini özetleyecek olursak;
Özellikle kayık yaka uzun balık etek abiye modelleri sünnet anneleri için ideal bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra zevk ve tarzınıza göre kısa kol veya dantel detaylı uzun kol abiyeleri de tercih edebilirsiniz.

Sünnet annesi kıyafetleri 2017

Yorum yapmayacak mısın?