Gelin Modası

Tesettür Gelin Başı Aksesuarları Nereden Alınır?

Gelinler düğünleri olacakları zaman en büyük telaşları yaşarlar. Günlerce koşuşturarak her şeyin tam olması için çabalarlar. Özellikle tesettür gelinlikler tercih edeceklerse çok daha çabalamaları gerekir. Çünkü açık gelinlik modelleri tesettür gelinlik modellerinden çok daha fazladır. Eğer kafalarında belli bir model ve istedikleri modeli diktirmek için gerekli bütçe yoksa aramalara çok daha önceden başlarlar.

 Tesettür gelinlikler tercih edilirken tesettür gelin başı aksesuarları da oldukça önemlidir. Çünkü kapalı gelinler için gelin başı çok daha önemlidir. Böyle zamanlarda kadınların aklına direk tesettür gelin başı aksesuarları nereden alınır sorusu gelir. Tesettür gelin başı aksesuarları büyük bujiterilerden alınabileceği gibi kuaförlerden de temin edilebilir. Kuaförler çok fazla gelin başı yaptıkları için hangi gelinliğin üzerine nasıl bir model gelin başı yapılması gerektiğine çok iyi karar verir. Bu nedenle gelinliğe uygun olarak süsleyecek aksesuarlar onlarda bulunur.

Tesettür Gelin Başı Aksesuarları Nereden Alınır?

Eğer gelinliğe göre daha süslü görünen bir gelin başı tercih edilecekse takı satan yerlerden alınan süslü taşlar gelin başına ilave edilebilir. Ya da prenses model kapalı bir gelinlik tercih edilmiş ise gelin başının örtüsü sade tercih edilerek üzerine taç takılarak sabitlenebilir. Bu taçlar genellikle gelinlikçilerde olur ve bazı gelinlikler ile birlikte verilerek ekstra bir ücret talep edilmez.

Yorum yapmayacak mısın?